Musíte být vidět.

Vaše webové stránky nebo eshop musí být na internetu vidět. Pokud Vás zakzaník na internetu nenajde, je jedno jak máte dokonalý design webu..

Vyhledávače Google.cz a Seznam.cz

Snad každý zákazník hledá i konkretní web ve vyhledávačích jako je Google a Seznam. SEO optimalizací se do výsledku vyhledávání nikdy nedostane na první placené pozice – od toho je tu Google Ads a Sklik. Jedná se o formu placené reklamy kde se platí za návštěvníka. Před spuštěním placené reklamy je důležité udělat průzkum trhu – konkurence a připravit tu správnou kampaň.

Sociální sítě – Facebook, Instagram

Dnešní doba žije sociálními sítěmi, proto je dobré jít s dobou a svou firmu skrz ně propagovat. Reklama na Facebooku patří v rámci sociálních sítí k těm nejpodstatnějším. V rámci Facebooku můžete konkrétně cílit na uživatele dle jejich zájmů, věku apod.

SEO – search engine optimization

Každý web potřebuje alespoň základní SEO optimalizaci. SEO je  proces ovlivňování viditelnosti webu nebo stránky v neplacené části výsledků internetového vyhledávače. Obecně řečeno, čím výše a čím častěji se web objevuje ve výsledcích vyhledávače, tím více návštěvníků web může z internetového vyhledávače získat. 

Chcete více informací které by se týkaly přímo Vašeho projektu?

Jsme z Prahy, ale to nevadí..

Vše můžeme vyřešit online.